MENU

Ekip

Yönetim Kurulu

Mehmet AKSÖZ

Yönetim Kurulu Başkanı
İç Mimar

Can AKSÖZ

Yönetim Kurulu Üyesi
İnşaat Mühendisi

Gülay TÜNERİR

Yönetim Kurulu Üyesi
Ekonomist

Mahmut ÖZBERK

Yönetim Kurulu Üyesi
Mimar

Şinasi AYDEMİR

Mali Danışman
Yeminli Mali Müşavir

Esin BERKER

Hukuk Danışmanı
Avukat

Gülşah KARAYEL

Yönetici Asistanı

Londra Ofis

Emine MUSLU

İç Mimar
Londra Ofisi Temsilcisi

William Vaughan-EDWARDS

Londra Ofisi Yönetici Asistanı

Yönetim ve Sistem

Ayhan KARAOĞLU

Yönetim ve Sistem Koordinatörü Endüstri Mühendisi

Savaş YETER

ERP Yöneticisi

Tasarım Geliştirme Grubu

Slobodan KRIVOKAPIC

Tasarım Grup Müdürü
Mimar

N.Başak YURTTAŞ

Tasarım Ekibi Koordinatörü
Dr.İç Mimar

Yunus Emre ÇAKMAK

İç Mimar

Pelin YETKİN

Mimar

Bilge Gözde ÖZDENGİL

Yüksek İç Mimar

Başar SEVİN

İç Mimar

Yağmur KİRMANLIOĞLU

Yüksek İç Mimar

Neslihan KARAÇİM

Mimar

Proje Geliştirme Grubu

Saide GENÇMEN

İç Mimar

Mine BÜYÜKARMAN

Mimar

Özlem ÖZDİL AKSU

Mimar

Figen POLAT

İç Mimar

Yılmaz CENGİZ

İç Mimar

Murat Fahri KARAKAYA

İç Mimar

Merve KOMAR

Yüksek İç Mimar

Fatma CESUR

Yüksek Mimar

Samet BAHAR

İç Mekan Tasarım Öğretmeni

Mehmet NASIR

Mimar

Esra ŞAN

Mimar

Alpay PALA

Mimar / Proje Müdürü

Emir KAPIC

Mimar

Çağda DOĞAN

İç Mİmar

Burak EROĞLU

Teknik Ressam

Damla Ece Erdem PIÇAK

Mimar

Mehmet BOZACIOĞLU

İç Mimar

Bahtiyar GELYAGİL

Mimar

İlknur ÜNALDI

Mimar

Beray YALILI

Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Melis EVKURAN

İç Mimar

Sedef Nur CANKURT

Yüksek Mimar

Sabiha SEVGİ

Yüksek İç Mimar

Bekir DEMİR

Mimar

Edip ÇAKIL

Mobilya Dekorasyon Teknikeri

Ahmet Osman ERSOY

Proje Müdürü / Mimar

Merve USTA

Mimar

Fatma DİZDAR

Yüksek Mimar

Eyyup Şenol ŞAHİN

Mimar / Proje Müdürü

Celal BAŞARA

Proje Sorumlusu

Muhammed AKDENİZ

Şantiye Sorumlusu

Mohamed ABDELNABY

İç Mimar

Sedef ZORBOZAN KURULTAY

Mimar

Behiç KARASU

Proje Sorumlusu / İnşaat Mühendisi

Yavuz Selim TAHİNCİOĞLU

Mimar

Caner ÇAKAR

Proje Sorumlusu / Mimar

Oğuz TOSUN

Proje Danışmanı / İç Mimar

Yunus KARAKAYA

Interior Architect / Site Supervisor

Teklif ve Maliyet

Gözde PERK TOK

Teklif ve Maliyet Analiz Müdürü / Yüksek İç Mimar

Özlem SÖZER İTMİŞ

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu / Makina Resim Konstrüksiyon Teknikeri

Pelin ELMACIOĞLU

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu / İç Mimar

Veysel HALICI

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu / Mobilya Teknik Öğretmeni

Yunus COŞGUN

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu / İnşaat Teknikeri

Nurkan Şeref METEL

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu / Ağaç İşleri Endüstri Mühendisi

Tuğba SAYAR

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu / Mimar

Zeynep ÖZTÜRK ÖZER

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu / Mimar

Özlem OKAN ULUTAŞ

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu / Mimar

Numan KAPLAN

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu / Makina Mühendisi

Hadi Alkım SUSAM

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu / Malzeme ve Kaynak Mühendisi

Sezgi SERİNTÜRK

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu / Mimar

Maliyet Kontrol

Mehmet Asım TÜRKMEN

Maliyet Kontrol Yöneticisi

Emre BOZKURT

Maliyet Kontrol Sorumlusu / Makina Mühendisi

Satış Geliştirme

Merve YARKIN

Satış Geliştirme Müdürü / Mimar

Selen CİVAN

Satış Geliştirme Sorumlusu / Şehir Planlama

Satış Pazarlama

Tayfun ÖZKAYNAK

Pazarlama Müdürü
Ağaçişleri Endüstri Mühendisi

Mustafa ARAL

Yurtiçi Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Gizem ÖZLÜK

Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu
İç Mimar

Boutaina CHOUKRI

Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Semir BATIŞ

Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu
İnşaat Mühendisi (İstanbul-Kanyon Ofis)

Müge TANMAN

Yurtiçi Satış ve Pazarlama Sorumlusu
İç Mimar (İstanbul-Kanyon Ofis)

Demet KÜLEK

Pazarlama
İç Mimar

Mohamed Farag ABDELHAFİZ

Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu (İstanbul-Kanyon Ofis)

Özlem KIRMIZI

Yurtiçi Satış ve Pazarlama Sorumlusu (İstanbul-Kanyon Ofis)

Banu İNCEDERE

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu (İstanbul Ofis)

İdil SAYGILI

Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu / Mimari Restoratör

Pazarlama / Marka Yönetimi

Merve ERÜNSAL

Marka Yöneticisi

Ali PÜSKÜLLÜ

Grafik Tasarımcı

Üretim

Bahadır Cem KIZILTUĞ

Üretim Koordinatörü
Ağaç İşleri Endüstri Mühendisi

Hakan ÖZGEN

Üretim Müdürü - Ahşap Operasyonları
Endüstri Mühendisi

Ercan COŞKUNDENİZ

Üretim Müdürü - Metal Operasyonları
Makina Mühendisi

Kerem ÖNAL

Planlama Müdürü

Raci KOTANOĞLU

Planlama Sorumlusu

Sertan Cenk ÖZER

Üretim Yöneticisi

Özgür AY

Üretim&Planlama Sorumlusu

Sadık UZUN

Üretim Yöneticisi

Özgür KASAPOĞLU

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisi

İlkay KASAPOĞLU

Mobilya Dekorasyon Öğretmeni

Göksel ALLAR

Boyahane Üretim Sorumlusu
Kimyager

Uğur ÖZENÇ

Ahşap ve Dekorasyon Teknikeri

Fatoş Özlem ERGÜVENÇ

Planlama Sipariş Kabul Sorumlusu
İç Mimar

Serdar TÜRKEL

Metal Ürün Tasarım ve Üretim Sorumlusu

Ufuk ALTUN

Üretim & Planlama Sorumlusu
Mobilya ve Dekorasyon Teknikeri

Gülent ÖZTÜRK

Ürün Geliştirme Sorumlusu

Mustafa BOZTAŞ

Üretim Sorumlusu

Ebubekir YILDIRIM

Üretim Formeni

Bayram ÇETİNKILIÇ

Üretim Formeni

Lojistik

Ali KANAN

Lojistik Müdürü

İhsan ARSLAN

Lojistik Sorumlusu

Verda KATRAĞ

Lojistik Sorumlusu

Hakan SANCAR

Lojistik Sorumlusu

Satın Alma

Deniz ATEŞ

Satınalma Müdürü

Gökhan DERE

Satınalma Yöneticisi

Arzu GAZİOĞLU

Satınalma Sorumlusu

Kaan BERİ

Satınalma Sorumlusu

Ercan KÖKSALDI

Satınalma Sorumlusu

Bülent ŞAHİN

Satınalma Görevlisi

Ayhan AK

Satınalma Sorumlusu

Kalite ve Sistem Yönetimi

Sinem YARATAN

Kalite Sistem Yöneticisi
İş Güvenliği Uzmanı

Diğdem ŞAHİN

Kalite Kontrol Sorumlusu

Asuman MUTLU

Kalite Kontrol Veri Giriş Sorumlusu

Seval AVKIRAN

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

Muhasebe ve Finans

Günal DEĞİRMENCİ

Muhasebe Müdürü
SMMM

Fatih BOZDEMİR

Finans Müdürü

Volkan YASAK

Finans Sorumlusu

Tuba YÜCE

Muhasebe & Finans Müdür Yardımcısı

Emre BUZLAR

Muhasebe Sorumlusu

Melek CAN

Muhasebe Sorumlusu

İnsan Kaynakları

Funda DEMİR

İnsan Kaynakları Müdürü

Gonca YÜKSEKLER

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Emel UZUN

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Eda EKİZ

İnsan Kaynakları Sorumlusu

İdari Asistan

Gönül SEVER

İdari Asistan