Ekip

Yönetim Kurulu

Mehmet AKSÖZ

Yönetim Kurulu Başkanı
İç Mimar

Can AKSÖZ

Yönetim Kurulu Üyesi
İnşaat Mühendisi

Gülay TÜNERİR

Yönetim Kurulu Üyesi
Ekonomist

Mahmut ÖZBERK

Yönetim Kurulu Üyesi
Mimar

Şinasi AYDEMİR

Mali Danışman
Yeminli Mali Müşavir

Esin BERKER

Hukuk Danışmanı
Avukat

Gülşah KARAYEL

Yönetici Asistanı

New York Ofis

Müge TANMAN

Satış ve Pazarlama Sorumlusu
İç Mimar

Özlem KIRMIZI

Satış ve Pazarlama Sorumlusu
(İstanbul-Kanyon Ofis)

Abu Dhabi Ofis

Semir BATIŞ

Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu
İnşaat Mühendisi (İstanbul-Kanyon Ofis)

Londra Ofis

Gizem ÖZLÜK

Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu
İç Mimar

Emine MUSLU

Londra Ofisi Temsilcisi
İç Mimar

William Vaughan-EDWARDS

Londra Ofisi Yönetici Asistanı

Yönetim ve Sistem

Gizem AKSÖZ

Yönetim Sistemleri Direktörü
Endüstri Mühendisi

Ayhan KARAOĞLU

Yönetim ve Sistem Koordinatörü
Endüstri Mühendisi

Göksel ALLAR

ERP Veri Tabanı Uzmanı
Kimyager

Tasarım Geliştirme Grubu

Slobodan KRIVOKAPIC

Tasarım Grup Müdürü
Mimar

N.Başak YURTTAŞ

Tasarım Ekibi Müdürü
Dr.İç Mimar

Yunus Emre ÇAKMAK

İç Mimar

Başar SEVİN

İç Mimar

Pelin YETKİN

Mimar

Bilge Gözde ÖZDENGİL

Yüksek İç Mimar

Yağmur KİRMANLIOĞLU

Yüksek İç Mimar

Neslihan KARAÇİM

Mimar

Sedef Nur CANKURT

Yüksek Mimar

Neslihan PEKSAĞ

Teknik Ressam

Kürşad HAZER

İç Mimar

Özlem HAS

Yüksek Mimar

Zeynep Acar ATMACA

İç Mimar

Gözde Çakar GÜL

İç Mimar

Proje Geliştirme Grubu

Kerem ÖNAL

Projeler Yöneticisi
Planlama Müdürü

Alpay PALA

Proje Yöneticisi
Mimar

Samet BAHAR

Projeler Teknik Danışmanı
İç Mekan Tasarım Öğretmeni

Saide GENÇMEN

İç Mimar

Mine BÜYÜKARMAN

Mimar

Özlem ÖZDİL AKSU

Mimar

Oğuz TOSUN

Proje Danışmanı
İç Mimar

Yılmaz CENGİZ

Proje Müdürü
İç Mimar

Figen POLAT

İç Mimar

Murat Fahri KARAKAYA

İç Mimar

Esra ŞAN

Mimar

Emir KAPIC

Mimar

Çağda DOĞAN

İç Mimar

Damla Ece Erdem PIÇAK

Mimar

Bahtiyar GELYAGİL

Mimar

İlknur ÜNALDI

Mimar

Melis EVKURAN

İç Mimar

Sabiha SEVGİ

Yüksek İç Mimar

Mehmet BOZACIOĞLU

İç Mimar

Ahmet Osman ERSOY

Proje Müdürü
Mimar

Fatma DİZDAR

Yüksek Mimar

Mohamed ABDELNABY

İç Mimar

Yavuz Selim TAHİNCİOĞLU

Mimar

Caner ÇAKAR

Mimar

Merve KIRIMCI

Mimar

Ebru KANLI

Mimar

Tugay GÜMÜŞ

Mimar

Bahar KİREMİTÇİ

Mimar

Yıltay BOZPINAR

Mimar

Elif BAYER

İç Mimar

Kübra ZER

İç Mimar

Mine GÜN ÇAVUŞ

Mimar

Funda BÖYÜKKIRLI

Mimar

Ata AKBULAK

İç Mimar

Behiç KARASU

Proje Sorumlusu
İnşaat Mühendisi

Sami ZEKERİYA

Şantiye Sorumlusu
Mimar

Muhammed AKDENİZ

Şantiye Sorumlusu

Edip ÇAKIL

Mobilya Dekorasyon Teknikeri

Sedat ÇAĞLAYAN

İnşaat Teknikeri

Teklif ve Maliyet

Gözde PERK TOK

Teklif ve Maliyet Analiz Müdürü
Yüksek İç Mimar

Özlem SÖZER İTMİŞ

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
Makina Resim Konstrüksiyon Teknikeri

Pelin ELMACIOĞLU

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
İç Mimar

Yunus COŞGUN

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
İnşaat Teknikeri

Nurkan Şeref METEL

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
Ağaç İşleri Endüstri Mühendisi

Veysel HALICI

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
Mobilya Teknik Öğretmeni

Tuğba SAYAR

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
Mimar

Zeynep ÖZTÜRK ÖZER

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
Mimar

Özlem OKAN ULUTAŞ

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
Mimar

Numan KAPLAN

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
Makina Mühendisi

Hadi Alkım SUSAM

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
Malzeme ve Kaynak Mühendisi

Sezgi SERİNTÜRK

Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu
Mimar

Maliyet Kontrol

Mehmet Asım TÜRKMEN

Maliyet Kontrol Yöneticisi

Emre BOZKURT

Maliyet Kontrol Sorumlusu
Makina Mühendisi

Uğur ÖZENÇ

Maliyet Kontrol Sorumlusu
Ahşap ve Dekorasyon Teknikeri

Satış Geliştirme

Merve YARKIN

Satış Geliştirme Müdürü
Mimar

Selen CİVAN

Satış Geliştirme Sorumlusu
Şehir Planlama

Satış Pazarlama

Tayfun ÖZKAYNAK

Pazarlama Müdürü
Ağaç İşleri Endüstri Mühendisi

Didem YAYMAN

Pazarlama Yöneticisi
İstanbul Ofis

Mustafa ARAL

Yurtiçi Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Demet KÜLEK

Pazarlama Sorumlusu
İç Mimar

Banu İNCEDERE

Yüksek Mimar
Teklif ve Maliyet Analiz Sorumlusu (İstanbul Ofis)

Umut GÜRER

Yurtdışı Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Esra BERK

Yurtdışı Satış&Pazarlama Sorumlusu
Mimar

Marka Yönetimi

Merve ERÜNSAL

Marka Yöneticisi

Ali PÜSKÜLLÜ

Grafik Tasarımcı

Planlama&
Kontrol

Fatoş Özlem ERGÜVENÇ

Planlama Sipariş Kabul Sorumlusu
İç Mimar

Ufuk ALTUN

Üretim & Planlama Sorumlusu
Mobilya ve Dekorasyon Teknikeri

Ahmet KANBUR

Planlama Sorumlusu

Olcay KARATAŞ

Planlama Sorumlusu

Raci KOTANOĞLU

Planlama Sorumlusu

Özgür AY

Üretim & Planlama Sorumlusu

Serkan KUTUP

Planlama Sorumlusu

M.Talha GERGERLİOĞLU

Planlama Sorumlusu

Üretim

Bahadır Cem KIZILTUĞ

Üretim Koordinatörü
Ağaç İşleri Endüstri Mühendisi

Hakan ÖZGEN

Üretim Müdürü - Ahşap Operasyonları
Endüstri Mühendisi

Ercan COŞKUNDENİZ

Üretim Müdürü - Metal Operasyonları
Makina Mühendisi

Sertan Cenk ÖZER

Üretim Yöneticisi

Mustafa BOZTAŞ

Üretim Sorumlusu

Özgür KASAPOĞLU

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisi

İlkay KASAPOĞLU

Mobilya Dekorasyon Öğretmeni

Seçil YÜKSEL

Veri Giriş Sorumlusu

Serhan AKINCITÜRK

ÜR&GE Sorumlusu
İç Mimar

Gülent ÖZTÜRK

ÜR&GE Sorumlusu

Elif ARKUN

ÜR&GE Sorumlusu

İbrahim TETİK

ÜR&GE Sorumlusu

Serdar YAŞAR

ÜR&GE Sorumlusu

Mahsun SAĞLAM

ÜR&GE Sorumlusu

Kumru DİNÇER

Bakım Mühendisi

Bağda KARABOĞA

Bakım ve Onarım Sorumlusu

Serdar TÜRKEL

Metal Ürün Tasarım ve Üretim Sorumlusu

Şule BUGUR

Metal Tasarım Sorumlusu

Oğuz DEĞİRMENCİOĞLU

Metal Üretim Geliştirme Sorumlusu

Ebubekir YILDIRIM

Üretim Formeni

Bayram ÇETİNKILIÇ

Üretim Formeni

Lojistik

İhsan ARSLAN

Lojistik Sorumlusu

Verda KATRAĞ

Lojistik Sorumlusu

Hakan SANCAR

Lojistik Sorumlusu

Satın Alma

Deniz ATEŞ

Satınalma Müdürü

Gökhan DERE

Satınalma Yöneticisi

Arzu GAZİOĞLU

Satınalma Sorumlusu

Kaan BERİ

Satınalma Sorumlusu

Ercan KÖKSALDI

Satınalma Sorumlusu

Bülent ŞAHİN

Satınalma Görevlisi

Ayhan AK

Satınalma Sorumlusu

Kalite ve Sistem Yönetimi

Sinem YARATAN

Kalite Sistem Yöneticisi
İş Güvenliği Uzmanı

Ahmet Berkay KÜÇÜKKAYA

Kalite Mühendisi

Diğdem ŞAHİN

Kalite Kontrol Sorumlusu

Asuman MUTLU

Kalite Kontrol Veri Giriş Sorumlusu

Seval AVKIRAN

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

Sefa Vakkas VAKİTBİLİR

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

Fulya ÇELİK

İş Güvenliği Uzmanı

Muhasebe ve Finans

Günal DEĞİRMENCİ

Muhasebe Müdürü
SMMM

Fatih BOZDEMİR

Finans Müdürü

Volkan YASAK

Finans Sorumlusu

Tuba YÜCE

Muhasebe & Finans Müdür Yardımcısı

Emre BUZLAR

Muhasebe Sorumlusu

Melek CAN

Muhasebe Sorumlusu

Melike ÇAVUŞOĞLU

Muhasebe Sorumlusu

Nurdan IŞIK

Muhasebe Sorumlusu

İnsan Kaynakları

Burak AKSOY

İnsan Kaynakları Koordinatörü

Funda DEMİR

İnsan Kaynakları Müdürü

Gonca YÜKSEKLER

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Emel UZUN

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Eda EKİZ

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Mehmet YILMAZ

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Hakkı HARTA

İdari İşler Müdürü

İdari Asistan

Gönül SEVER

İdari Asistan

Buse KAYA

İdari Asistan